Claudia
Valenta

Claudia Valenta je studentkou čtvrtého ročníku Fakulty právnické Západočeské univerzity v Plzni. V rámci zahraniční stáže studovala v roce 2020 v Lisabonu na právnické fakultě univerzity Universidade Nova de Lisboa, kde uplatnila svoji znalost angličtiny a získala základní znalost portugalštiny. Do roku 2017 se věnovala studiu německého jazyka v Goethe-Institutu Prag, kde jí bylo v roce 2015 uděleno stipendium do Frankfurtu nad Mohanem. Frankfurt si zamilovala a následně zde úspěšně absolvovala zkoušky z německého jazyka a získala Goethe-Zertifikat.

 

Claudia se od dětství věnuje hře na klavír, umění a studiu cizích jazyků. Kromě Austrálie navštívila všechny kontinenty světa, vždy ji přitahovalo cestování, fotografování a poznávání cizích kultur. Ačkoli miluje přírodu – od moře až po hory – její srdce patří rodné Praze, kde tráví čas s rodinou a přáteli, prochází se, nebo s oblíbenou knížkou v ruce pozoruje ruch města.

Claudia Valenta

Kontaktujte nás

+420 257 223 737

office@purkyt.cz


nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace