JUDr.

Martin
Purkyt

JUDr. Martin Purkyt je známým a vyhledávaným advokátem. Studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy ukončil v roce 2003, následně obhájil titul JUDr. tamtéž. Během své praxe měl spoustu příležitostí ověřit a prohloubit své znalosti a získal cenné zkušenosti. Stal se předním českým odborníkem pro poskytování právních konzultací a zastupování v oblasti restitucí, kdy mj. jím zastupovaný soudní spor rozhodoval Velký senát Nejvyššího soudu České republiky s průlomovým výsledkem 100% pozitivního výsledku pro klienta.

 

Založení vlastní advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. bylo proto dalším přirozeným krokem v jeho profesním životě.

 

„Jsem rád, že jsem hned na počátku našel tým skvělých spolupracovníků, na které se mohu spolehnout a kteří se svou profesionalitou a právními znalostmi vytvářejí dobré jméno advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. Celý náš tým usiluje o vytvoření dobrých a trvalých vztahů s klienty, založených na maximální loajalitě a důvěře. Na tomto principu je naše advokátní kancelář založena.“

 

Pracuje se stoprocentním nasazením. Svůj volný čas věnuje rodině a přátelům, má rád výlety do přírody a věnuje se sportovním aktivitám.

Martin Purkyt

Kontaktujte nás

+420 257 223 737

office@purkyt.cz


nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace